...

Inter Europol


Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki wyłącznie mieszkańców Warszawy i okolic, dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się ogromnym uznaniem na terenie Unii Europejskiej, a także w wielu krajach na innych kontynentach. Sekret naszego sukcesu tkwi w odpowiednim połączeniu zasad tradycyjnego kunsztu piekarstwa z najnowocześniejszymi technologiami. Nasza oferta obejmuje wyroby zarówno świeże, jak i mrożone, które produkujemy z najlepszych, wyselekcjonowanych surowców i wypiekamy w większości w piecach o podłożu kamiennym, co nadaje skórce idealnej chrupkości oraz sprawia, że pieczywo jest świeże przez długi czas. Większość naszych produktów mrożonych zostało oznaczonych etykietą ‘Clean Label’ (tzw. „czystą etykietą”), co oznacza, że zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników w oparciu o własnej produkcji zakwasy żytnie i pszenne – bez emulgatorów i stabilizatorów. Stałe poszerzanie naszej oferty ma na celu zaspokajanie najbardziej wyszukanych gustów Klientów. Szeroka gama produktów wytwarzanych przez Inter Europol obejmuje: chleby, bułki, bagietki i paluchy, ciastka, snacki oraz bułki i ciastka hotelowe, a także produkty specjalne do gastronomii. Na potrzeby naszych Klientów opracowujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb receptury, miksy i mieszanki produktów.

Dzięki naszemu elastycznemu podejściu do formowania, nacinania i dekorowania pieczywa, jesteśmy w stanie stworzyć ten sam produkt w wielu różnych kombinacjach w zależności od życzenia Klienta. Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości produktów dla hiper i supermarketów, hoteli i restauracji, stacji paliwowych oraz odbiorców detalicznych i sklepów firmowych.

 

Inter Europol to więcej niż piekarnia! Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz rozwój pasji ludzi, którzy nas otaczają.
Od 2010 roku Inter Europol jest tytularnym sponsorem zespołu wyścigowego Inter Europol Competition - pierwszego polskiego Teamu, który już czterokrotnie ukończył prestiżowy wyścig 24h Le Mans (rewelacyjne  5. miejsce w swojej klasie w edycji 2021), Mistrza Azjatyckiej Serii Le Mans 2018/2019 (LMP3) oraz Wicemistrza Europejskiej Serii Le Mans 2019, 2020 (LPM3).
Od lat wspieramy drużynę lekkoatletyczną oraz siatkówki plażowej, a także występującego indywidualnie tenisistę. Sponsorujemy również niepełnosprawnych sportowców, w tym pływaczkę oraz członków drużyny koszykarskiej, którzy grają na wózkach inwalidzkich. Razem możemy więcej!

 Misja


Misją firmy Inter Europol jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości wyrobów piekarniczych, które powstają w zgodności z zasadą doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz ochrony środowiska naturalnego. 

Każdego dnia nasza misja wskazuje nam kierunek, w którym chcemy podążać. Definiuje cel naszej firmy, kieruje każdym aspektem naszej działalności i jest punktem odniesienia dla podejmowanych przez nas decyzji i przedsięwzięć. Określa także naszą rolę w środowisku, w którym funkcjonujemy.

Standardy jakości

...

Głównym celem działalności Inter Europol S.A. jest zaspokajanie potrzeb Klientów, co realizujemy poprzez produkcję i sprzedaż najwyższej jakości wyrobów piekarsko-cukierniczych. Nasza oferta obejmuje konkurencyjne na rynku produkty, które są zgodne z aktualnymi wymaganiami prawnymi, bezpieczeństwa żywności i ochrony środowiska. Priorytetem Inter Europol są działania, dzięki którym nasza marka kojarzona jest z solidnością, terminowością oraz najwyższą jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym naszych produktów.

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA POLITYKI JAKOŚCI, ŚRODOWISKOWEJ I BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI INTER EUROPOL OBEJMUJĄ:

 • zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań Klientów na każdym etapie współpracy,
 • eliminacja potencjalnych zagrożeń,
 • stabilizacja procesów produkcyjnych,
 • dbanie o środowisko naturalne,
 • ciągłe doskonalenie się w kunszcie piekarniczym,
 • śmiałe podejmowanie nowych wyzwań.

JAK REALIZUJEMY ZAŁOŻENIA POLITYKI JAKOŚCI, ŚRODOWISKOWEJ, ŻYWNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW?

 • codzienny kontakt z naszymi Klientami pozwala nam dopasowywać się do zmieniających się potrzeb Klientów oraz wymagań rynku,
 • wzbogacanie oferty o unikalne produkty, nad których jakością i bezpieczeństwem czuwamy na każdym etapie produkcji,
 • ustalamy i realizujemy cele jakościowe, środowiskowe i bezpieczeństwa żywności,
 • pracujemy zgodnie z wymaganiami prawnymi, które dotyczą naszych produktów, działalności gospodarczej oraz ochrony środowiska,
 • zapewniamy pracownikom możliwość rozwoju, dzięki regularnym szkoleniom oraz odpowiednim narzędziom pracy,
 • codziennie podnosimy świadomość pracowników w zakresie jakości, bezpieczeństwa żywności, ochrony środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa pracy,
 • przestrzegamy zasad naszego wewnętrznego kodeksu etycznego.
Dotacje

>
Informacje dla akcjonariuszy

Strategia podatkowa

Inter Europol S.A.

Ul. Słoneczna 22

05-270 Marki

Polska

 

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

XIV Wydział Gospodarczy

KRS 0000674460

 

NIP 526-03-01-089

Regon 001391853

BDO 000017332

Informujemy, że korzystamy z plików cookies